Partneři

Partneři

TURISTICKÉ INFORMAČNÍ CENTRUM BRNO    

roba mistrovských kytar Masaki Sakurai, Japonsko http://www.kohno-guitar.org http://savarez.com 

Česká kytarová společnost , z.s. Renneská 25, 639 00 Brno ,e-mail:  guitar@guitarcz.comwww.guitarcz.com

Vladislav Bláha http://vlblaha.cz

Hlaváček Guitars Production http://www.hlavacekguitars.cz

IKA Guitar Cases http://www.ika.zrns.cz

International Guitar Competition, Festival I. Ballu, Dolný Kubín, Slovakia http://www.zus-iballu.sk/festival.html Guitarcentre: Guitar shop http://www.guitarcentre.cz

Blog by Andrew   York http://www.andrewyork.net/blog/Blogpage_p4.php#Brno2010Blog http://www.andrewyork.net/blog/Blogpage_p2.php#Brno2009Blog

kytary Schneider – Jan Schneider – http://www.schneider-kytary.com

SNIP & CO – http://www.snip-brno.cz

Kytary Strunal – strunal.cz

Strunal Schönbach je tradiční výrobce strunných hudebních nástrojů, který působí v kraji mistrů houslařů s více jak 300letou tradicí. Nachází se v městečku Luby, původně nazývaném Schönbach, v západních Čechách.

Firma po desítky let produkuje tradiční, manufakturně vyráběné strunné nástroje ze vzácného rezonančního dřeva, které dodává nástrojům zvuk prvotřídní kvality. Sortiment tvoří housle, violy, viloncella, kontrabasy a kytary, rovněž i unikátní mistrovské nástroje určené nejen vášnivým hráčům a sběratelům.

Společnost je po celou dobu svojí existence ryze českou firmou a v současné době je rovněž jedním z posledních zdejších výrobců strunných hudebních nástrojů, který vyrábí nástroje ve 100 % v ČR. Mnozí ze zaměstnanců jsou součástí společnosti již více než 35 let, přičemž si předávají zkušenosti z generace na generaci.

Strunal Schönbach zaznamenává největší úspěch zejména na zahraničních trzích, kde usilovně konkuruje nejen asijským producentům. Soustředí se zejména na trhy v Severní Americe (Kanada, USA, Mexiko), Rusku, Německu, Polsku, Číně a Japonsku.